Laboratuvar

VİTSAN Gözetim Mümessillik ve Tic. A.Ş.
Vitsan Gözetim Mümessillik
ve Ticaret A.Ş.
Tel: 0212-249 20 77
Faks: 0212-243 02 70
E-Mail:info@vitsan.com

Vitsan Gözetim Mümessillik ve Tic. A.Ş. analiz hizmetlerini, gözetimde en önemli hizmetlerden biri olarak görmekte ve müşterilerine bu alanda da hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Vitsan Gözetim A.Ş.'nin Dilovası ve Bandırma'da olmak üzere iki tane laboratuvarı vardır.

Dilovası Laboratuvarında ağırlıklı olarak petrol ve petrol ürünleri, petrokimyasallar, tarım ürünleri, fermente etil alkol ve hayvansal-bitkisel yağlar için analiz hizmetleri verilmektedir. Dilovası Laboratuvarımız 17 Mayıs 2004 tarihinden itibaren TÜRKAK tarafından TS EN ISO IEC 17025:2000 standardına göre akredite edilmiştir. Bu konuda akreditasyon alan ilk gözetim laboratuvarı olmanın gururunu yaşamaktayız.
 

Laboratuvarımız 2008 senesinde reakreditasyon sürecini tamamlamış ve kapsamımız güncel revizyon olan ISO 17025:2005'e göre devam etmektedir. Bandırma Laboratuvarında ise cevherler ve üzerine çalışılmaktadır. Her türlü müşteri talebini karşılayabilmek için hizmetlerini sürekli geliştirmek isteyen laboratuvarlarımız, sizden gelebilecek değerli katkılara da çok önem vermektedir.Hizmetlerimiz ile ilgili varsa şikayetlerinizi bildirebileceğiniz form, kalite politikamız ve fiyat kataloğumuzu Bilgi Merkezi / Dokümantasyon kısmında bulabilirsiniz. Laboratuvarımız yağlı tohumların analizi konusunda FOSFA’dan akreditedir ve analizler Dilovası laboratuvarımızda kurulu ayrı bir bölümde gerçekleştirilmektedir.